Hakkımızda Kitpoint
Gönderiliyor...
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kitpoint; Uluslararası Zincirler ve Tatil Otelleri başta olmak üzere Özel ve Devlet Hastaneleri, Apart Hoteller, Özel Öğrenci Yurtları, Belediyeler, Fabrikalar gibi kurumsal alanda faaliyet gösteren hizmet sektörüne, distribütörlüğünü yaptığı markalar ile güçlü bağlar kuran kurumsal çözüm ortağınızdır.

Projelerde aranan ürün özelliklerine göre müşterilerimize alternatif çözümler sunarız.


Kitpoint olarak; ürün gamımızdaki yüksek kalite ürünleri, en uygun satın alma koşulları ile ve en kısa süre içerisinde teminini sağlayarak turizm sektörüne en iyi hizmeti vermek misyonumuzdur.

“Tedarik Noktası” anlamına gelen Kitpoint olarak sektörün öncü işletmelerine, alanında kalite ve markasını kabul ettirmiş çözüm ortakları ile hizmet veriyoruz.

Neler Yaparız?

Türkiye ve yakın coğrafyadaki turizm / alternatif turizm tesislerine yönelik oda içi ekipmanları ve elektrikli golf / hizmet araçlarının pazarlama faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Kitpoint, ISM AŞ ve Yamaha Golf Türkiye’nin resmi distribütörüdür.

Şimdiye Kadar Neler Yaptık?

Türkiye ve komşu ülkelerde, 1.000’in üzerinde konaklama tesisine yüzbinlerce oda içi ekipmanın teslimatını gerçekleştirdik. Bu tesislerden 200’e yakını Türkiye ve Dünya çapında tanınmış zincir otel / hastane gruplarına ait. Türkiye ve komşu ülkelerde, 500’ün üzerinde farklı noktaya binlerce golf aracı teslimatı gerçekleştirdik. Oteller, tatil köyleri, golf tesisleri, hastaneler, siteler, fabrikalar, çiftlikler, üniversiteler, belediyeler ve trafiğe kapalı tüm alanlar için amacına göre elektrikli ve benzinli hizmet araçları çözümleri sunduk.

Müşteriye Bakış Açımız ve Farkımız

Etkileşim içinde olduğumuz potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçlarını “gerçekten” dinleyip konaklama sektöründeki tecrübemizle ürün tedariki ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizle, tek seferlik ya da kısa dönemli değil uzun dönemli ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz.

 

Ali Can AYHAN

Ali Can AYHAN

KURUCU ORTAK

2006 – 2016 yılları arasında Koç Holding Enerji Grubu’nda çalıştı

2014 – 2015 Koç Üniversitesi Executive MBA

2010 – 2012 İstanbul Üniversitesi MBA

2001 – 2005 Akdeniz Üniversitesi Kamu Maliyesi

Can AKAR

Can AKAR

KURUCU ORTAK

2013 – 2016 yılları arasında Koç Holding Enerji Grubu’nda çalıştı

2014 – 2017 Marmara Üniversitesi Pazarlama Yüksek Lisansı

2005 – 2009 İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi